Ons team

Schooljaar 2020-2021

Directeur Germy van de Ven
Basisgroep 0/1 Zwiggelaar (maandag/dinsdag/donderdag/vrijdag)
Hetty van Helmond (woensdag)
Basisgroep 2/3A Patricia Kuijpers
Basisgroep 2/3B Thije Elbers (maandag/dinsdag/woensdag)
Suzanne Jacobs (ter vervanging zwangerschap)
Iris Custers (donderdag/vrijdag)
Basisgroep 2/3C Wilma Schelbergen
Basisgroep 4 Ilja Donders
Linda Riensema (maandag/dinsdag/woensdag/vrijdag)
Barbara Hendrix-Tinneveld (donderdag)
Basisgroep 5 Hans Deckers
Michaële de Vreede (maandag bapo)
Basisgroep 6 Frenk Janssen
Basisgroep 7

Thuur van Hooft
Irmi Delsing (alle ochtenden)
Michaële de Vreede (maandag Bapo)

Basisgroep 8 Petra Bergers (maandag/donderdagmiddag/vrijdag)
Wendy Nooijen (dinsdag/woensdag/donderdagmorgen)
Onderwijsassistenten Marnie Nijssen
Michaële de Vreede
Administratie Nicolle Peeters 
Conciërge Peter van Osch
OOP Carla Linschoten
Gerry Buijel
Kwaliteitsteam Barbara Hendrix-Tinneveld: talentenbegeleider/ kindgesprekken
Petra Bergers: ondersteuning
Expert Thuur van Hooft: kanjertraining/anti-pest coördinator
Wendy Nooijen: SOOOL
Ilja Donders: Ontwikkeling op het gebied van rekenen.
Projectondersteuning Marianne Brugge

 

 

Germy van de Ven

Germy van de Ven

Directeur

g.vandeven@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Marianne Brugge

Projectondersteuning

marianne.brugge@dynamiek.nu

Dorien Zwiggelaar

Dorien Zwiggelaar

Leerkracht basisgroep 0/1

d.zwiggelaar@dynamiek.nu

Hetty van Helmond

Hetty van Helmond

Leerkracht basisgroep 1A

h.vanhelmond@dynamiek.nu

Patricia Kuijpers

Patricia Kuijpers

Leerkracht basisgroep 2/3A

p.kuijpers@dynamiek.nu

Thije Elbers

Thije Elbers

Leerkracht basisgroep 2/3B

t.elbers@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Iris Custers

Leerkacht basisgroep 2/3B

i.custers@dynamiek.nu

Wilma Schelbergen

Wilma Schelbergen

Leerkracht basisgroep 2/3C

w.schelbergen@dynamiek.nu

Ilja Donders

Ilja Donders

Leerkracht basisgroep 4

i.donders@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Linda Riensema

Leerkracht basisgroep 4

l.riensema@dynamiek.nu

Barbara Hendrix - Tinneveld

Barbara Hendrix - Tinneveld

Leerkracht basisgroep 4 | Kwaliteitsteam: talentenbegeleider/kindgesprekken

b.tinneveld@dynamiek.nu

Hans Deckers

Hans Deckers

Leerkracht basisgroep 5

h.deckers@dynamiek.nu

Frenk Janssen

Frenk Janssen

Leerkracht basisgroep 6

f.janssen@dynamiek.nu

Irmi Delsing

Irmi Delsing

Leerkracht basisgroep 7

i.delsing@dynamiek.nu

Thuur van Hooft

Thuur van Hooft

Leerkracht basisgroep 7 | Kwaliteitsteam: kanjertraining/anti-pest coördinator

t.vanhooft@dynamiek.nu

Petra Bergers

Petra Bergers

Leerkracht basisgroep 8 | Kwaliteitsteam: ondersteuning

p.bergers@dynamiek.nu

Wendy Nooijen

Wendy Nooijen

Leerkracht basisgroep 8 | Kwaliteitsteam: SOOOL

w.nooyen@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Michaële de Vreede

Onderwijsassistent | Leerkracht basisgroep 5

m.devreede@dynamiek.nu

Marnie Nijssen

Marnie Nijssen

Onderwijsassistent

m.nijssen@dynamiek.nu

Nicolle Peeters

Nicolle Peeters

Administratief medewerker

n.peeters@dynamiek.nu

Peter van Osch

Peter van Osch

Conciërge

p.vanosch@dynamiek.nu

Carla Linschoten

Carla Linschoten

OOP

c.linschoten@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Gerry Buijel

OOP

g.buijel@dynamiek.nu