Ons team

Schooljaar 2022-2023

Directeur
Germy van de Ven 
Groep 1
Dorien Zwiggelaar
Barbara Hendrix
Groep 2
Patricia Kuijpers
Barbara Hendrix
Groep 3
Thije Elbers
Iris Custers
Groep 4
Ilja Donders
Wilma Schelbergen
Groep 5
Irmi Delsing 
Rik Boots 
Groep 6
Tim Verbeek
Groep 7
Thuur van Hooft
Hans Deckers
Groep 8
Hans Deckers
Wendy Nooijen
Onderwijsassistenten
Hetty van Helmond
Marnie Nijssen
Michaële de Vreede
Administratie
Maria Spreeuwenberg
Conciërge
Joep Gubbels
OOP
Carla Linschoten
Gerry Buijel
Linda van Mulken
Kwaliteitsteam en
ondersteuning groepen
Barbara Hendrix-Tinneveld
Petra Bergers
Expert
Thuur van Hooft: kanjertraining/anti-pest coördinator
Wendy Nooijen: SOOOL en W&T
Ilja Donders: ontwikkeling op het gebied van rekenen/lezen en SOOOL
Hans Deckers: W&T
Muziekdocent
Cheryl Zwiggelaar

 

Germy van de Ven

Germy van de Ven

Directeur

germy.vandeven@dynamiek.nu

Petra Bergers

Petra Bergers

Kwaliteitsteam | Leerkracht ondersteuning

petra.bergers@dynamiek.nu

Barbara Hendrix - Tinneveld

Barbara Hendrix - Tinneveld

Kwaliteitsteam | Leerkracht onderbouw

barbara.tinneveld@dynamiek.nu

Dorien Zwiggelaar

Dorien Zwiggelaar

Leerkracht onderbouw

dorien.zwiggelaar@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Iris Custers

Leerkracht onderbouw

iris.custers@dynamiek.nu

Patricia Kuijpers

Patricia Kuijpers

Leerkracht onderbouw

patricia.kuijpers@dynamiek.nu

Thije Elbers

Thije Elbers

Leerkracht onderbouw

thije.elbers@dynamiek.nu

Ilja Donders

Ilja Donders

Leerkracht middenbouw | Expert: SOOOOL en W&T

ilja.donders@dynamiek.nu

Irmi Delsing

Irmi Delsing

Leerkracht middenbouw

irmi.delsing@dynamiek.nu

Rik Boots

Rik Boots

Leerkracht middenbouw

rik.boots@dynamiek.nu

Tim Verbeek

Tim Verbeek

Leerkracht middenbouw

tim.verbeek@dynamiek.nu

Wilma Schelbergen

Wilma Schelbergen

Leerkracht middenbouw

wilma.schelbergen@dynamiek.nu

Hans Deckers

Hans Deckers

Leerkracht bovenbouw | Expert: W&T coach

hans.deckers@dynamiek.nu

Thuur van Hooft

Thuur van Hooft

Leerkracht bovenbouw | Expert: kanjertraining/anti-pest coördinator

thuur.vanhooft@dynamiek.nu

Wendy Nooijen

Wendy Nooijen

Leerkracht bovenbouw | Expert: SOOOL en W&T

wendy.nooyen@dynamiek.nu

Hetty van Helmond

Hetty van Helmond

Onderwijsassistent

hetty.vanhelmond@dynamiek.nu

Marnie Nijssen

Marnie Nijssen

Onderwijsassistent

marnie.nijssen@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Michaële de Vreede

Onderwijsassistent

michaele.devreede@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Maria Spreeuwenberg

Administratie

maria.spreeuwenberg@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Linda van Mulken

OOP