Ons team

2019-2020

Directeur

Basisgroep 1 A

Basisgroep 1 B (januari 2020)

Basisgroep 2/3 A

Basisgroep 2/3 B

Basisgroep 4

Instructiegroep  5

Basisgroep 5-6 A

Basisgroep 5-6 B

Basisgroep 7

 

Basisgroep 8

Basisgroep 1, 2-3B, 5-6, 8

Onderwijsassistenten

 

Administratie

Conciërge

OOP

Interieurverzorgers

Kwaliteitsteamleden: 

Romy Keulen

Dorien Zwiggelaar (ma, di) / Hetty van Helmond (wo, do, vr)

Wilma Schelbergen (ma t/m vr)

Patricia Kuijpers (ma t/m vr)

Thije Groenen (ma t/m woe) Dorien Zwiggelaar (do, vr)

Ilja Donders ( ma t/m vrij)

Irmi Delsing (ma t/m vrij op alle ochtenden)

Hans Deckers (ma, t/m vr) / Michaële de Vreede (ma bapo dagen)

Frenk Janssen (ma t/m vrij)

Thuur van Hooft (ma t/m vr) / Michaële de Vreede (ma bapo dagen) /

Barbara Hendrix-Tinneveld (do middag)

Wendy Nooijen (di, woe, do ochtend ) Petra Bergers (ma, do middag, vrij)

Gijs Janssen (woe) werkdrukverlaging

Marnie  Nijssen

Michaële de Vreede 

Nicolle Peeters 

Peter van Osch 

Carla Linschoten / Saskia Mulhuijsen

Carmen Keltjens

Petra Bergers (Ondersteuning) 

Barbara Hendrix-Tinneveld (Talentenbegeleider, Kindgesprekken)

Thuur van Hooft (Kanjertrainer, Antipest coördinator)

Wendy Nooijen (Topmaster)

Romy Keulen

Romy Keulen

Directeur

r.keulen@dynamiek.nu

Barbara Hendrix - Tinneveld

Barbara Hendrix - Tinneveld

KT lid spelend leren unit 1-2-3 en kinderen met een ontwikkelingsvoorsprong, kindgesprekken

b.tinneveld@dynamiek.nu

Hetty van Helmond

Hetty van Helmond

Leerkracht basisgroep 1A

h.vanhelmond@dynamiek.nu

Dorien Zwiggelaar

Dorien Zwiggelaar

Leerkracht basisgroep 1A en 2B-3B

d.zwiggelaar@dynamiek.nu

Wilma Schelbergen

Wilma Schelbergen

Leerkracht basisgroep 1B

w.schelbergen@dynamiek.nu

Patricia Kuijpers

Patricia Kuijpers

Leerkracht basisgroep 2A-3A

p.kuijpers@dynamiek.nu

Thije Elbers

Thije Elbers

Leerkracht basisgroep 2B-3B

t.elbers@dynamiek.nu

Ilja Donders

Ilja Donders

Leerkracht basisgroep 4

i.donders@dynamiek.nu

Irmi Delsing

Irmi Delsing

Leerkracht basisgroep 5

i.delsing@dynamiek.nu

Hans Deckers

Hans Deckers

Leerkracht basisgroep 5A-6A

h.deckers@dynamiek.nu

Frenk Janssen

Frenk Janssen

Leerkracht basisgroep 5B-6B

f.janssen@dynamiek.nu

Thuur van Hooft

Thuur van Hooft

Leerkracht basisgroep 7 / Kanjertrainer, Antipest Coördinator

t.vanhooft@dynamiek.nu

Petra Bergers

Petra Bergers

Leerkracht Groep 8 / KT lid zorg-ondersteuning

p.bergers@dynamiek.nu

Wendy Nooijen

Wendy Nooijen

Leerkracht basisgroep 8 / Topmaster

w.nooyen@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Gijs Janssen

Leerkracht Groep 1 / 2-3B / 5-6 / 8 (werkdrukverlichting)

g.janssen@dynamiek.nu

Marnie Nijssen

Marnie Nijssen

Onderwijs assistent

m.nijssen@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Michaële de Vreede

Onderwijsassistent / Leerkracht Groep 5A / 7

m.devreede@dynamiek.nu

Nicolle Peeters

Nicolle Peeters

Administratief medewerkster

n.peeters@dynamiek.nu

Peter van Osch

Peter van Osch

Conciërge

p.vanosch@dynamiek.nu

Carla Linschoten

Carla Linschoten

OOP

c.linschoten@dynamiek.nu

Saskia Mulhuijsen

Saskia Mulhuijsen

OOP

s.mulhuijsen@dynamiek.nu