Ons team

2019-2020

Directeur

Basisgroep 1 a

Basisgroep 2/3 A

Basisgroep 2/3 B

Basisgroep 4

Instructiegroep  5

Basisgroep 5-6 A

Basisgroep 5-6 B

Basisgroep 7

Basisgroep 8

Michaële de Vreede 

Onderwijsassistenten

 

Administratie

Conciërge

OOP

Interieurverzorgers

Kwaliteitsteamleden: 

Nog niet bekend 

Dorien Zwiggelaar (ma, di) / Hetty van Helmond (wo, do, vr)

Patricia Kuijpers (ma t/m vr)

Thije Groenen (ma t/m woe) Dorien Zwiggelaar (do, vr)

Ilja Donders ( ma t/m vrij)

Irmi Delsing (ma t/m vrij op alle ochtenden)

Hans Deckers (ma, t/m vr)

Frenk Janssen (ma t/m vrij)

Thuur van Hooft (ma t/m vr) /Michaële de Vreede (ma)

Wendy Nooijen (di, woe, do ochtend ) Petra Bergers (ma, do middag, vrij)

Vult de bapo dagen van Hans en Thuur op maandag

Marnie  Nijssen

Michaële de Vreede 

Nicolle Peeters 

Peter van Osch 

Carla Linschoten / Saskia Mulhuijsen

Gaby Vastbinder / Carmen Keltjens

Petra Bergers (Ondersteuning) 

Barbara Tinneveld (Talentenbegeleider,  Kindgesprekken)

Thuur van Hooft (Kanjertrainer, Antipest coördinator)

Wendy Nooijen (Topmaster)

 

Barbara Tinneveld

Barbara Tinneveld

KT lid spelend leren unit 1-2-3 en kinderen met een ontwikkelingsvoorsprong, kindgesprekken

b.tinneveld@dynamiek.nu

Carla Linschoten

Carla Linschoten

OOP

c.linschoten@dynamiek.nu

Dorien Zwiggelaar

Dorien Zwiggelaar

Leerkracht basisgroep 1A en 2B-3B

d.zwiggelaar@dynamiek.nu

Frenk Janssen

Frenk Janssen

Leerkracht basisgroep 5B-6B

f.janssen@dynamiek.nu

Hans Deckers

Hans Deckers

Leerkracht basisgroep 5A-6A

h.deckers@dynamiek.nu

Hetty van Helmond

Hetty van Helmond

Leerkracht basisgroep 1A

h.vanhelmond@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Ilja Donders

Leerkracht basisgroep 4

i.donders@dynamiek.nu

Irmi Delsing

Irmi Delsing

Leerkracht basisgroep 5

i.delsing@dynamiek.nu

Marnie Nijssen

Marnie Nijssen

Onderwijs assistent

m.nijssen@dynamiek.nu

Nicolle Peeters

Nicolle Peeters

Administratief medewerkster

n.peeters@dynamiek.nu

Patricia Kuijpers

Patricia Kuijpers

Leerkracht basisgroep 2A-3A

p.kuijpers@dynamiek.nu

Peter van Osch

Peter van Osch

Conciërge

p.vanosch@dynamiek.nu

Petra Bergers

Petra Bergers

KT lid zorg-ondersteuning

p.bergers@dynamiek.nu

Ron Schreurs

Ron Schreurs

Directeur

r.schreurs@dynamiek.nu

Over mij

Geen afbeelding

Saskia Mulhuijsen

OOP

s.mulhuijsen@dynamiek.nu

Thije Elbers

Thije Elbers

Leerkracht basisgroep 2B-3B

t.elbers@dynamiek.nu

Thuur van Hooft

Thuur van Hooft

Leerkracht basisgroep 7

t.vanhooft@dynamiek.nu

Wendy Nooijen

Wendy Nooijen

Leerkracht basisgroep 8

w.nooyen@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Wilma Schelbergen

Leerkracht basisgroep 1B

w.schelbergen@dynamiek.nu