Ons team

2018-2019

Directeur

Basisgroep 1a

Basisgroep 2

Basisgroep 3

Basisgroep 4-5a

Basisgroep 4-5b

Basisgroep 6

Basisgroep 7

Basisgroep 8

Onderwijsassistenten

 

Administratie

Conciërge

OOP

Interieurverzorgers

Kwaliteitsteamlid zorg-ondersteuning en gepersonaliseerd leren

Kwaliteitsteamlid spelend leren in unit 1-2-3 en kinderen met een ontwikkelingsvoorsprong 

Ron Schreurs  (di, donderdagmiddag, vr)

Dorien Zwiggelaar (ma, di, wo) / Hetty van Helmond (do, vr)

Patricia Kuijpers (ma t/m vr)

Thije Groenen (ma t/m woe) Karin Hendrikx (do, vr)

Thijs Vanmaris (ma, di, do, vr) / Barbara Tinneveld (wo)

Wendy Nooijen (ma, di, wo) / Irmi Delsing (wo, do, vr)

Frenk Janssen (ma, t/m vr)

Hans Deckers (ma t/m vr) /  Michaële de Vreede (ma)

Thuur van Hooft (ma,di, do, vr) /Michaële de Vreede (ma)

Marnie Nijssen (ma t/m vr)

Michaële de Vreede (di, wo, do, vr op de ochtenden)

Nicolle Peeters (woensdagochtend en vrijdagochtend)

Peter van Osch (di) 

Carla Linschoten / Saskia Mulhuijsen

Gaby Vastbinder / Carmen Keltjens

Petra Bergers (di, wo, do)

 

Barbara Tinneveld (di, wo, do)

 

 

Barbara Tinneveld

Barbara Tinneveld

KT lid spelend leren unit 1-2-3 en kinderen met een ontwikkelingsvoorsprong

b.tinneveld@dynamiek.nu

Carla Linschoten

Carla Linschoten

OOP

c.linschoten@dynamiek.nu

Dorien Zwiggelaar

Dorien Zwiggelaar

Leerkracht basisgroep 1A

d.zwiggelaar@dynamiek.nu

Frenk Janssen

Frenk Janssen

Leerkracht basisgroep 6

f.janssen@dynamiek.nu

Hans Deckers

Hans Deckers

Leerkracht basisgroep 7

h.deckers@dynamiek.nu

Hetty van Helmond

Hetty van Helmond

Leerkracht basisgroep 1A

h.vanhelmond@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Ilja Donders

Leerkracht basisgroep 4A/5A

i.donders@dynamiek.nu

Irmi Delsing

Irmi Delsing

Leerkracht basisgroep 4B-5B

i.delsing@dynamiek.nu

Marnie Nijssen

Marnie Nijssen

Onderwijs assistent

m.nijssen@dynamiek.nu

Nicolle Peeters

Nicolle Peeters

Administratief medewerkster

n.peeters@dynamiek.nu

Patricia Kuijpers

Patricia Kuijpers

Leerkracht basisgroep 2A-3A

p.kuijpers@dynamiek.nu

Peter van Osch

Peter van Osch

Conciërge

p.vanosch@dynamiek.nu

Petra Bergers

Petra Bergers

KT lid zorg-ondersteuning en gepersonaliseerd leren

p.bergers@dynamiek.nu

Ron Schreurs

Ron Schreurs

Directeur

r.schreurs@dynamiek.nu

Over mij

Geen afbeelding

Saskia Mulhuijsen

OOP

s.mulhuijsen@dynamiek.nu

Thije Elbers

Thije Elbers

Leerkracht basisgroep 2B-3B

t.elbers@dynamiek.nu

Thuur van Hooft

Thuur van Hooft

Leerkracht basisgroep 8

t.vanhooft@dynamiek.nu

Wendy Nooijen

Wendy Nooijen

Leerkracht basisgroep 4B-5B

w.nooyen@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Wilma Schelbergen

Leerkracht basisgroep 1B

w.schelbergen@dynamiek.nu