Ons team

Schooljaar 2021-2022

Directeur Germy van de Ven (dinsdag/vrijdag)
Groep 0/1 Dorien Zwiggelaar (maandag/dinsdag/donderdag/vrijdag)
Wilma Schelbergen (woensdag)
Groep 2/3A Patricia Kuijpers
Groep 2/3B Thije Elbers (maandag/dinsdag/woensdag)
Suzanne Jacobs (ter vervanging zwangerschap)
Iris Custers (donderdag/vrijdag)
Groep 4 Ilja Donders (maandag/woensdag)
Wilma Schelbergen (maandag/dinsdag/donderdag/vrijdag)
Groep 5 Irmi Delsing (maandag/dinsdag/donderdag/vrijdag)
Rik Boots (woensdag/donderdag)
Groep 6 Tim Verbeek
Groep 7

Thuur van Hooft
Michaële de Vreede (maandag BAPO)

Groep 8

Hans Deckers
Wendy Nooijen (alle ochtenden)
Michaële de Vreede (maandag BAPO invulling voor Hans)

Onderwijsassistenten

Hetty van Helmond
Linda Mulders (ter vervanging zwangerschap)
Marnie Nijssen
Michaële de Vreede

Administratie Maria Spreeuwenberg
Conciërge Mat Steeghs
OOP Carla Linschoten
Gerry Buijel
Kwaliteitsteam en
ondersteuning groepen
Barbara Hendrix-Tinneveld (maandagochtend/dinsdag/woensdagochtend/donderdag)
Petra Bergers 
Expert Thuur van Hooft: kanjertraining/anti-pest coördinator
Wendy Nooijen: SOOOL
Ilja Donders: Ontwikkeling op het gebied van rekenen.

 

Germy van de Ven

Germy van de Ven

Directeur

germy.vandeven@dynamiek.nu

Barbara Hendrix - Tinneveld

Barbara Hendrix - Tinneveld

Kwaliteitsteam | Leerkracht ondersteuning groep 4, 5 & 6

barbara.tinneveld@dynamiek.nu

Petra Bergers

Petra Bergers

Kwaliteitsteam | Leerkracht ondersteuning groep 7 & 8

petra.bergers@dynamiek.nu

Dorien Zwiggelaar

Dorien Zwiggelaar

Leerkracht groep 0/1

dorien.zwiggelaar@dynamiek.nu

Wilma Schelbergen

Wilma Schelbergen

Leerkracht groep 0/1 & 4

wilma.schelbergen@dynamiek.nu

Patricia Kuijpers

Patricia Kuijpers

Leerkracht groep 2/3A

patricia.kuijpers@dynamiek.nu

Thije Elbers

Thije Elbers

Leerkracht groep 2/3B

thije.elbers@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Suzanne Jacobs

Leerkracht (zwangerschapsvervanging) groep 2/3B

suzanne.jacobs@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Iris Custers

Leerkracht groep 2/3B

iris.custers@dynamiek.nu

Ilja Donders

Ilja Donders

Leerkracht groep 4 | Kwaliteitsteam

ilja.donders@dynamiek.nu

Irmi Delsing

Irmi Delsing

Leerkracht groep 5

irmi.delsing@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Rik Boots

Leerkracht groep 5

rik.boots@dynamiek.nu

Tim Verbeek

Tim Verbeek

Leerkracht groep 6

tim.verbeek@dynamiek.nu

Thuur van Hooft

Thuur van Hooft

Leerkracht groep 7 | Expert: kanjertraining/anti-pest coördinator

thuur.vanhooft@dynamiek.nu

Hans Deckers

Hans Deckers

Leerkracht groep 8 | Expert: W&T coach

hans.deckers@dynamiek.nu

Wendy Nooijen

Wendy Nooijen

Leerkracht groep 8 | Expert: SOOOL

wendy.nooyen@dynamiek.nu

Hetty van Helmond

Hetty van Helmond

Onderwijsassistent

hetty.vanhelmond@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Linda Mulders

Onderwijsassistent (zwangerschapsvervanging)

linda.vanmulken@dynamiek.nu

Marnie Nijssen

Marnie Nijssen

Onderwijsassistent

marnie.nijssen@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Michaële de Vreede

Onderwijsassistent | Leerkracht (BAPO) groep 7 & 8

michaele.devreede@dynamiek.nu

Mat Steeghs

Mat Steeghs

Conciërge

mat.steeghs@dynamiek.nu